Zde naleznete aktuální informace o volných pracovních pozicích, na které hledáme spolupracovníky. V případě Vašeho zájmu, zašlete, životopis a motivační dopis s uvedením pozice, o kterou máte zájem. Dále Vás prosím o uvedení souhlasu se zpracováním osobních údajů spojeném s uložením životopisu do zásobníku zájemců o práci přímo do motivačního dopisu, pokud o to máte zájem.

S ohledem na veliký počet zájemců o práci není možné odpovědět všem, proto pokud se vám neozveme, je možné, že jsme již přijali na Vámi vybranou pozici někoho jiného. Pokud nám udělíte souhlas s uložením životopisu do zásobníku zájemců o práci k dalšímu využití, je možné, že se Vám ozveme později, když budeme na danou pozici pracovníka hledat.

Životopisy zasílejte buď na emailovou adresu zivotopis@sossokolov.cz, nebo na adresu:

Domov pro seniory a domov se zvláštním režimem “Čtyřka”
Sociální služby Sokolov, příspěvková organizace
Sokolovská 1507
35601 Sokolov

VOLNÉ POZICE:

Domov pro seniory a domov se zvláštním režimem „Čtyřka“ hledá do svého týmu všeobecnou sestřičku do směnného provozu na HPP..

Co můžeme nabídnout – skvělý kolektiv, který Vás nenechá ve štychu. Práci, která Vás bude naplňovat a bavit. Motivační finanční ohodnocení. Příspěvky na dovolenou nebo kulturní a sportovní akce. Chutné dotované obědy. A možnost podílet se na rozvoji naší “čtyřky”.

Co od Vás požadujeme – empatii, flexibilitu, loajalitu, umění samostatného rozhodování, přizpůsobování se různým situacím a chuť pracovat.

Co můžete očekávat – práci, která Vás bude bavit, spousty radosti a úsměvů, veliké množství smutných i krásných chvil. Rozhodně se nebudete nudit, ale uvidíte, že práce má smysl.

Pokud Vás náš inzerát zaujal, piště na zivotopisy@sossokolov.cz v termínu do 22.11.2023 a v co nejbližší době Vás osloví vrchní sestra Kateřina Aboši s domluvou osobního setkání.